biuro reklamy

Matki za kratami

TVN Media

TVN Style

TVN Style, uruchomiony przez Grupę ITI 1 sierpnia 2004r., jest kanałem tematycznym skierowanym do współczesnych kobiet łączących liczne obowiązki zawodowe i rodzinne. Stacja ma charakter poradnikowy. Oferta programowa obejmuje tematykę dotyczącą zdrowia, urody, rodzicielstwa, stylów życia czy gotowania. Stacja oferuje szereg programów własnych m.in. „W roli głównej” Magdy Mołek, „Magiel towarzyski” Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Tomka Kina oraz cykl „66 niezapomnianych”. Na antenie TVN Style nie brakuje również znanych i popularnych na świecie programów zagranicznych.

Pliki do pobrania: cennik Premium TV - marzec 2015

Matki za kratami

premiera: sobota, 12 kwietnia, godz. 20.55

Dlaczego kobiety popełniają przestępstwa? Czy żałują tego, co zrobiły? Jak więzienna izolacja wpływa na ich życie i życie ich rodzin? Serial „Matki za kratami" opowiada o kobietach, które odbywają karę pozbawienia wolności za najcięższe zbrodnie.

Bohaterkami programu są głównie morderczynie, zarówno te działające z premedytacją, bezwzględne, zdemoralizowane, jak i te, które do popełnienia zbrodni doprowadził szereg nieszczęśliwych zdarzeń i sytuacji.

Kobiety opowiadają swoje historie przed kamerą TVN Style. Zwierzają się, próbują zrozumieć, czemu popełniły zbrodnię, zmierzyć się z rzeczywistością więzienną. Rejestrujemy ich codzienność: emocje, przyjaźnie, wrogów. Płacz, śmiech, agresję. Tęsknotę za rodziną. Matki, które ciężko znoszą rozłąkę z dzieckiem i dzieciobójczynie. Odwiedzimy także więzienie, w którym dzieci siedzą ze swoimi matkami.

W serialu poruszamy wiele trudnych problemów – jak skazane kobiety radzą sobie bez mężczyzny, jak wyglądają ich relacje z innymi kobietami, jak znoszą bezsilność, gdy po drugiej stronie muru mąż odchodzi do innej kobiety, jak radzą sobie z uczuciami, gdy własne dziecko wypiera się matki w więzieniu. Czy ktoś na nie czeka po wyjściu?

Historie bohaterek serialu wzruszają, dziwią, bulwersują, zastanawiają, ale na pewno nie pozostaną obojętne w odbiorze.


Zobacz takze: