biuro reklamy

BLISKO LUDZI

TVN Media

TTV

TTV to ogólnopolski kanał telewizyjny o charakterze społecznym, który od momentu wystartowania w styczniu  2012 r.  stale odnotowuje spektakularny wzrost oglądalności.

Atutem stacji  jest ramówka oparta na autorskich programach oraz produkcjach  zagranicznych, ukazujących  życie bez fikcji, pełne prawdziwych emocji.  Potencjał kanału budują tematy dotykające każdej niemal dziedziny życia.

Doświadczeniami nie dla przeciętnego śmiertelnika zaskakuje Kossakowski 6. Zmysł. Zabieramy w odmieniające życie podróże w cyklu Michniewicz. Inny Świat. Widzowie mają do wyboru również zabawne perypetie Oli w trasie,  zmagania z wyzwaniami w poszukiwaniu miłości w dokumentalnej telenoweli Miłość potrzebna od zaraz, czy uczestnictwo w rewolucjach w salonach fryzjerskich w reality show - Ostre cięcie. Inspirujemy także jak szybko zorganizować imprezę w programie Domówka, czy jak urządzić Odlotowy Ogród. Newsy z kraju i ze świata widzowie mają przekazane w Expresie, który jest emitowany w czterech blokach każdego dnia. Kanał TTV również interweniuje Blisko Ludzi.

TTV  to również prowadzący, którzy zyskują swoją ciągle wzrastającą widownię, tacy jak : Przemysław Kossakowski,  Tomasz Michniewicz, Aleksandra Kutz  Dominik Strzelec, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt czy Charles  Daigneault.

Stacja dystrybuowana jest przez pierwszy multipleks (MUX-1) w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostępna jest również w największych telewizjach kablowych (m.in. VECTRA, UPC, INEA) i w telewizji satelitarnej (na wszystkich platformach cyfrowych).

Pliki do pobrania: cennik TTV - wrzesień 2014

 Pokaż

BLISKO LUDZI

poniedziałek – piątek, godz. 17:10

Masz dość codziennej udręki w urzędach? Paradoksów, z którymi zmagają się Polacy? Pociągają Cię niezwykłe historie z pozoru zwykłych ludzi?

Jesteśmy blisko Twoich codziennych spraw, a naszą misją jest pomoc w Twoich problemach.

"Blisko ludzi" to codzienny, interwencyjny magazyn reporterski prowadzony na żywo ze studia. Obejrzysz u nas najciekawsze reportaże o tematyce społecznej z kraju i zagranicy. Najbardziej istotny temat ze wszystkich reportaży dnia, omawiamy w studio. Prowadzący Ryszard Cebula wraz z zaproszonymi gośćmi, bohaterami reportaży, osobami mającymi związek ze sprawą a także z dziennikarzami realizującymi temat, dyskutuje i analizuje, próbując znaleźć rozwiązanie problemu.


Zobacz takze: