biuro reklamy

WNĘTRZE EWY MIERZEJEWSKIEJ

TVN Media

DOMO+

Dodaje inspiracji.

DOMO+ to pierwsza i jedyna polska telewizja poświęcona tematyce domu i ogrodu. W myśl zasady, że otoczenia ma znaczenie, przedstawia pomysły na spektakularne metamorfozy, sprawdzone rozwiązania i nowinki dotyczące budowania, urządzania wnętrz i ogrodnictwa. Nadaje program w jakości HD. Ramówkę stacji wypełniają programy rozrywkowe i reality, serie poradnikowych, filmy dokumentalnych i fabularnych, których tematem przewodnim są: urządzanie wnętrz, ogrodnictwo, design i architektura. DOMO+ proponuje autorskie formaty: „Wnętrze Ewy Mierzejewskiej”, „Dach nad gwiazdami”, „Home staging”, a także znane zagraniczne produkcje: „Wielkie projekty”, „Ucieczka na wieś” czy „Candice wie wszystko”.

Zasięg techniczny stacji wg Nielsen Audience Measurement to blisko 3,5 mln gospodarstw domowych.

Więcej informacji na www.domoplus.plwww.facebook.com/DOMOplus

Pliki do pobrania: cennik DOMO+ - sierpień 2014

 Pokaż

WNĘTRZE EWY MIERZEJEWSKIEJ

Program to kontynuacja prowadzonej przez dziennikarkę Ewę Mierzejewską popularnej serii o wystroju wnętrz. Prowadząca odwiedza najciekawsze polskie domy, mieszkania, apartamenty. Pokazuje ich zalety, nietuzinkowe rozwiązania oraz przedstawia inspirujące pomysły.

Ewa Mierzejewska rozmawia z twórcami wnętrz, czyli architektami i właścicielami. Jak udało im się stworzyć tak ciekawą przestrzeń? Jak dobrze połączyć elementy tradycyjne z nowoczesnymi? Czy realizacja spełniła oczekiwania użytkowników? Co warto wiedzieć, zanim zastosujemy u siebie pomysły z prezentowanego wnętrza? W każdym odcinku widzowie zobaczą dwa domy w podobnym stylu i przekonają się, jak na różne sposoby osiągnąć zbliżony efekt. Choć większość wnętrz reprezentuje wyższy standard, program będzie źródłem inspiracji dla wszystkich widzów, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem i metrażem. Twórcy programu pokażą pomysły na dekoracje, które urozmaicą wystrój całego domu, przyciągną uwagę i określą charakter wnętrza, wszak najcenniejszym skarbem domu jest jego niepowtarzalny klimat. Jako podsumowanie każdego odcinka pokazane zostaną konkretne przedmioty potrzebne do urządzenia wnętrza w określonym stylu.


Zobacz takze: